prawnik

Prawnik i nierówna walka psów

prawnik

                Rejonowy III Sąd Apelacyjny w Płocku nakazał przeprowadzenie nowego procesu w celu ustalenia odszkodowania w przypadku psa, który został zaatakowany i pogryziony przez psa sąsiada. Instrukcja Jury, które dotyczyły zaniedbanie i doktrynę alarmowego, spowodowany faktem, dystansu do nieprawidłowo zwalnia powoda psa gryźć ofiarą wszelkiej odpowiedzialności, prawnik z płocka zajął już się sprawą.

Joan Kelly, właściciel czekolady Labrador retriever o imieniu Moosie, wniosła pozew po tym, jak został ranny podczas zakłócania walki pomiędzy Moosie i psem sąsiada, Princess. W sprawę został włączony prawnik z Płocka. Kelly zeznała, że ​​widziała Moosie zwisający z szyi księżniczki, ale również zeznała, że Moosie posiadał na szyi wisiorek, który sprowokował drugiego psa. Nie było jasne, w postępowaniu odwoławczym, jak psy razem w likwidacji stoczni Kelly’ego. Kelly zeznał: “Gdybym nie interweniował, Księżniczka by zgineła. Nie ma wątpliwości w moim umyśle. … Nie chciała puścić, dopóki on nie żyje. ” Prawnik będzie miał nie lada wyzwanie.
Pies odpowiedzialność ścisłe statut Wisconsin podlega niedbalstwa pasażera. Kelly twierdzi, że nie była zaniedbania pod doktryny prawa czynów niedozwolonych wyjątkowego. Kelly zarzucił, że nie odgrywają rolę w stworzeniu wyjątkowego, ale sąd apelacyjny się nie zgodził, prawnik postanowił się odwołać od decyzji sądu.
Na rozprawie, sąd ogłosił, że daje zmodyfikowanej wersji standardowej instrukcji jury dotyczące doktryny awaryjnego. Instrukcja ta będzie zasadniczo zwalnia Kelly z dowolnego składkowych zaniedbania czy ława przysięgłych uznała odpowiedzieli jej na niebezpieczeństwo.
Prawnik wyraził sprzeciw wobec nauczania spiczastym, argumentując, że nie stosuje się do okoliczności sprawy. Kiedy sąd zaproponował specjalny formularz werdykt, że oddzielenia odszkodowania Kelly’ego do tych związanych pisać zaburzenia stresu pourazowego (PTSD) i tych, niezwiązane z PTSD obrona ponownie sprzeciwił. Jury przyznało Kelly ponad 165,000 zł odszkodowania wyrównawczych. Prawnik stanął na wysokości zadania i wywalczył niezła kwotę odszkodowania. Jak widać adwokat wykazał się nielada sprytem i umiejętnościami prawniczymi aby wygrać tak ciężką sprawę w sądzie. Lata nauki oraz doświadczenie w zwodzie prawnika nie poszły na marne.