adwokat zlecenia

Nie lada zlecenia adwokata

Adwokat zlecenia ma teraz trudne do rozgryzienia. Sprawa dotyczy prawa do posiada noża sprężynowego, którego noszenie niestety jest zabronione. To zlecenie dla adwokata z pewnością nie będzie łatwe.
Sąd apelacyjny w Wisconsin orzekł we wtorek, że stosowanie prawa państwa, które zabrania posiadania pewnych noży narusza drugiej poprawki prawo do noszenia broni. Prawo w Wisconsin dotyczące posiadania noża spręzynowego zakazuje posiadania “każdym nożem o ostrze, które otwiera się po naciśnięciu przycisku, sprężyny lub innego urządzenia w uchwycie lub przez grawitacji lub przez pchnięcie lub ruch. ” Pozwany Cory Herrmann zranił się podczas obsługi ostrze przełącznika w sytuacji bez przemocy we własnym domu. Adwokat zlecenia obrony otrzymał już od Herrmana i przygotowuję linię obrony. Sąd uznał, że noże powinny być przyznawane ochrony w ramach drugiej zmiany, opierając się w dużym stopniu decyzja na decyzję Sądu Najwyższego USA w Dystrykt Kolumbii v. Heller Wśród przyczyn sąd uznał niezgodne z konstytucją jest to, że noże nie są bardziej zabójcze niż karabiny i Switchblades oferują pewną przewagę nad bronią pod względem bezpieczeństwa.
Gun control i drugiej poprawki nadal kontrowersyjne tematy w USA. W ubiegłym tygodniu Sąd Apelacyjny Stanów Zjednoczonych dla Okręgu Columbia obwodu wysłuchał W wyzwanie władzy sędzia federalny do wydania orzeczenia, że powalony modyfikacji broni palnej prawa Te Dystrykt Kolumbii. Wcześniej w tym miesiącu Sąd Najwyższy USA przyznane certiorari prawnik w broń palną possessionVoisine v. USA po rozpatrzeniu sprawy w dwóch poprzednich konferencji w tym roku. Adwokat zlecenia potraktował bardzo poważnie, ponieważ zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji. W październiku, zmienione ukryty Prawo carry Maine weszła w życie pozwalając właściciele prawników pistolet prawne do prowadzenia ukrytej broni bez pozwolenia. W lipcu sekretarz obrony USA Ash Carter zarządził przegląd wojskowych prawników polityki bezpieczeństwa biura rekrutacji w wyniku strzelaniny w centrum zapasowego Tennessee Navy-Marine. W grudniu ubiegłego roku Sąd Apelacyjny Stanów Zjednoczonych dla Okręgu orzekł w szóstym prawnik, że prawo zakazujące osobom, które zostały popełnione w szpitalu psychiatrycznym w dowolnym czasie z posiadania broni palnej jest niezgodny z konstytucją w ramach drugiej zmiany. Adwokat podczas rozprawy musi odnieść się do wszystkich niekorzystnych dla niego aktów. Zlecenia dla adwokata jak widać nie było proste.